25 / 07 / 2021
13:12

ارجاع پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی به شعبه رسیدگی کننده

01:19130۰

روایت تازه‌ ویندوز که ۸٫۱ نام گرفته، کوتاه زمانی است رونمایی شده و هر چند نسخه‌ای که در اختیار عموم قرار گرفته نهایی نیست، هر کسی که از ویندوز ۸ استفاده می‌کند به سادگی می‌تواند با استفاده از قابلیت «به روز رسانی ویندوز» یا اتصال به فروشگاه ویندوز به جدیدترین نسخه به روز رسانی نماید.
عرضه‌ی نسخه آزمایشی ویندوز ۸٫۱ از چند هفته پیش، زمانی که مایکروسافت کنفرانسی در سانفرانسیسکو با عنوان Build برگزار کرد در دسترس عموم قرار گرفته. بیایید نگاهی از نزدیک به قابلیت‌های جدید این سیستم عامل بیندازیم. به خصوص اینکه آن‌ها با هوشمندی اغلب شکایات کاربران را رسیدگی کرده و موارد مشکل آفرین را بهبود داده‌اند و موارد جدیدی را به قابلیت‌های سیستم افزوده‌اند.مایکروسافت بسیار کوشیده تا در نسخه‌ تازه‌ سیستم عامل خود، یعنی ویندوز ۸٫۱ بسیاری از قابلیت‌های مغفول مانده را پوشش دهد، بیایید به برخی از مهم‌ترین این موارد نگاهی از نزدیک داشته باشیم. به خصوص اینکه ماه‌هاست مایکروسافتی‌ها پیرامون این قابلیت‌های جدید صحبت می‌کنند و در کنفرانس اخیرشان نیز پیرامون این مورد به بحث نشسته‌اند.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، پرونده تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به یکی از شعب کارکنان دولت ارجاع و رسیدگی به این پرونده آغاز شد.

شاکی پرونده مطروحه علیه یکی از مداحان تهران نیز با حضور در مرجع قضایی در خصوص شکایت مطروحه، رضایت خود را اعلام کرد.

لینک کوتاه
https://meydanekhabari.ir/?p=714

62 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند