21 / 07 / 2024
22:15

هفدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، فلزات گرانبها، گوهر سنگ ها، ماشین آلات اصفهان؛ برادران طالبی : غدیرماشین تولیدکننده مدرنترین ماشین آلات صنعت طلا و جواهرمی باشد/دستگاه‌های مشابه ایتالیایی را با بهترین کیفیت و ۵۰ درصدکمتر ازقیمت اصلی ساختیم/خدمات پس ازفروش و گارانتی محصولات غدیر ماشین یکسال برای دستگاه های CNC و لیزر ارائه می‌شود

05:3852۰
مدیرعامل شرکت غدیرماشین گفت: شرکت غدیرماشین تولید کننده مدرنترین ماشین آلات صنعت طلا است ، که با هدف رقابت با شرکت‌های بزرگ ایتالیایی و کاهش واردات تاسیس شده و با توجه به تحریم‌های اعمال شده و عدم ورود قطعات مورد نیاز این دستگاه‌ها، توانسته این قطعات را تهیه و آماده کار کند.

علی طالبی : مزیت محصولات شرکت غدیرماشین دانش‌بنیان بودن آن  و ایده‌های جدید و نو در تولیدات هرساله آن می باشد

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/02_sctrija.jpg

علی طالبی مدیرعامل شرکت غدیرماشین درگفتگو با خبرایران اظهارداشت : شرکت غدیرماشین در سال ۱۳۹۲ با هدف رقابت با شرکت‌های بزرگ ایتالیایی و کاهش واردات تاسیس شد که با وجود دشواری‌های بسیار، سرانجام به موفقیت رسیدیم.

طالبی با اشاره به اینکه غدیرماشین تولید کننده مدرن ترین ماشین آلات صنعت طلا است، تصریح کرد : با توجه به تحریم‌های اعمال شده و عدم ورود قطعات مورد نیاز این دستگاه‌ها، توانستیم این قطعات را تهیه و آماده کار کنیم. همچنین، مزیت دیگر دستگاه‌های ما نسبت به نوع مشابه خارجی این است که ما خدمات بسیار کاملی به مشتریان داخلی و خارجی ارائه می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت غدیرماشین عنوان داشت : پیش از این شرکت‌های بازرگانی اقدام به واردات دستگاه های ترکی و ایتالیایی می‌کردند و در مقابل خدمات پس از فروش نیز دیرتر می‌رسید که این امر برای زرگرها بسیار هزینه‌بر بود.

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/004_jndgfzx.jpg

وی  با اشاره به اینکه شرکت غدیر ماشین تولید کننده ماشین آلات Cnc النگو، حلقه، دامله، تخت، چرخ دامله، لیزرپلاک طلا، ساکش دود طلاو… است، بیان داشت: مزیت دیگر محصولات ما دانش‌بنیان بودن آن است؛ به گونه‌ای که هرساله ایده‌های جدید و نو در تولیداتمان به وجود می‌آوریم و صنف ما تنها صنفی است که فقط از CNC و کلیه ابزارآلات ایرانی استفاده می‌شود که کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی دارد.

مدیرعامل شرکت غدیرماشین در پایان سخنان خود گفت : بازار هدف ما کشورهای خاورمیانه همچون عراق، افغانستان، ترکیه و دوبی است که استقبال بسیار بالایی از محصولات ما داشته‌اند.
محمدرضا طالبی: غدیرماشین پس از تلاش‌های بسیار، دستگاه‌های مشابه دستگاه‌های ایتالیایی را با بهترین کیفیت و ۵۰ درصد کمتر از قیمت اصلی ساخته است
https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/01_zzszfhu.jpg

 

محمدرضا طالبی مدیر فروش گروه صنعتی غدیرماشین نیز درگفتگو با خبرایران اظهارداشت  : با توجه به اینکه از سال ۱۳۸۶ دستگاه‌‌های وارداتی  توسط ایتالیا و یا شرکت‌های بزرگ جهانی تولید می‌شد، برای نیل به هدف تولید ملی در امر فروش و تولید دستگاه‌های CNC که با الگوبرداری از شرکت‌های خارجی انجام می‌شد، گام نهادیم.

وی افزود: خوشبختانه توانستیم پس از تلاش‌های بسیار، دستگاه‌های مشابه دستگاه‌های ایتالیایی را با بهترین کیفیت و ۵۰ درصد کمتر از قیمت اصلی بسازیم و به سراسر کشور و حتی همسایگان خارجی ارسال کنیم که این امر به جلوگیری از خروج ارز  از کشور کمک شایانی کرده است.

طالبی ابرازداشت: جامعه هدف شرکت ما اکثراً زرگرهایی هستند که در امر تولید زیورآلات و جواهرات مشغول به کار هستند و از دستگاه‌های  تراش النگو، لیزر، حلقه، پلاک و … استفاده می‌کنند.
جوادطالبی: شرکت غدیرماشین خدمات پس ازفروش و گارانتی محصولات خود را یکسال برای دستگاه CNC و لیزر ارائه می‌دهد  

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/03_skfrvwp.jpg

 

جواد طالبی مدیرتولید شرکت غدیر ماشین نیز درگفتگو با خبرایران اظهارداشت : ما از سال ۱۳۹۲ اقدام به تاسیس این شرکت نمودیم و از همان زمان روند افزایش نرخ ارز آغاز شد که این امر در تمامی هزینه‌ها خصوصاً تامین مواد اولیه از کشورهای خارجی تاثیرگزار بود و گاهاً مواد اولیه کمیاب بود و قیمت‌های سرسام‌آوری داشت. ولی با این وجود ما تمام تلاش خود را کردیم که بتوانین این قطعات را در کشور خودمان تولید کنیم.

طالبی تاکید کرد: بدنبال تامین بازار داخلی گیربکس‌هایی تولید کردیم که بدون لقی و با کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین‌تر عرضه می‌شود. قیمت این محصولات بدلیل نوسانات نرخ ارز در بازار طلا بسیار بالا بود و به همین سبب طی جلساتی با هیئت مدیره، تصمیم بر آن شد که محصولات را همچنان با همان قیمت و کیفیت قبلی عرضه کنیم.

وی با اشاره به اینکه شرکت غدیرماشین نیاز به حمایت صنف طلا و جواهرات دارد تا در این دوره رکود بازار بتوانیم به تولید خود ادامه دهیم ، عنوان داشت: از جمله مشکلات عرصه تولید واردات برخی قطعات از خارج از کشور است که به دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان مجبور به عبور محصول از چندین کشور هستیم تا بتوانیم این تحریم‌ها را دور بزنیم..

مدیر تولید شرکت غدیر ماشین درپایان سخنان خود گفت : ما برای خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات خود یکسال گارانتی دستگاه برای CNC و لیزر ارائه می‌دهیم، چرا که جامعه زرگرها برای تولید شبانه روزی نیاز به خدمات پس از فروش و پشتیبانی دارند.

آدرس: اصفهان، مشتاق سوم، مجتمع صنعتی نیک اندیش، بلوکG25،پلاک ۶
تلفن:
۰۳۱۳۵۳۱۱۰۷۸
۰۹۱۳۳۷۶۴۹۹۳
۰۹۱۳۴۴۲۷۵۷۸

سایت:

www. ghadirmachine.com

اینستاگرام:

ghadirmachineco

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/05_cejtfno.jpg

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/04_cwaqzea.jpg

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/06_tiknqen.jpg

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/777_aidsufm.jpg

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/89_xvlyxlf.jpg

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/088_kchskus.jpg

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/87_ncsdusp.jpg

لینک کوتاه
http://meydanekhabari.ir/?p=9152

758 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند