22 / 07 / 2024
00:02

قالیباف در ورزشگاه شیرودی: راه شهید رئیسی را ادامه می‌دهیم

01:5234۰

به گزارش میدان خبری، بعدازظهر امروز گردهمایی حامیان محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به‌ مناسبت جشن غدیر و با حضور اعضای ستاد انتخاباتی او و جمعی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی و گروه‌های مختلف مردمی عصر چهارشنبه – ۶ تیر- در ورزشگاه شیرودی برگزار شد.

محمدباقر قالیباف در ابتدای این برنامه در جمع پرشور حامیان خود اظهار داشت: نتیجه تفکری که دوگانگی را رقم زد، تورم و افزایش ۲۶ برابر نقدینگی است، آنها می‌خواهند آن روزها را تکرار کرده و آن شرایط را به مردم به نوعی تحمیل کنند، اما مردم متوجه این مساله هستند.

قالیباف در ادامه گفت: معتقدیم ناکارآمدی ریشه فساد و تمام اتفاقات است، اگر اتفاقات دیگری می‌افتد ریشه در این نوع فساد و تصمیم‌های خلق الساعه دارد. این نابسامانی‌ها، ناکارآمدی ها و دوگانگی های بیهوده که یک دهه کشور را عقب نگه داشت و سیستم متوقف شد، حل می‌کنیم. آب نوشیدنی را به برجام گره زدند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: مردم دیگر اجازه چنین کار هایی را و بازگشت به دهه ۹۰ را نخواهند داد، راه شهید رئیسی ادامه می‌دهیم، کارهای ناتمام را تمام می‌کنیم، امور کشور را با همراهی مردم به پیش خواهیم برد.

قالیباف اظهار داشت: امروز با چه کسانی روبه‌رو هستیدریال در مناظره‌ها هرگز تنش ایجاد نکردم و تنش اصلا کار من نیست، حتی در دوران شهرداری هرگز با وجود اختلاف هایی که با دولت ها بود وارد تنش نشدم و کار مردم را پیش بردم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من در سال ۹۸ اصلا مجلس و عضو شورای امنیت ملی نبودم و نیروی جهادی در نیروی امام رضا (ع) مانند دیگر جهادگران بودم، تا این لحظه کسی که مدعی این مساله شده بود تکذیب نکرده است.

وی گفت: روز جمعه پایان تنش و آغاز گشایش در زندگی مردم است، اگر می‌جنگیم برای دین و دنیای مردم می‌جنگیم.

لینک کوتاه
http://meydanekhabari.ir/?p=9207

721 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند