01 / 03 / 2024
17:22

تصویر و اطلاعات تازه از اپتیموس جی

01:21785۳

هنوز مشخصات فنی نسل بعدی Optimus G ال‌جی منتشر نشده است، اما این کمپانی کره‌ای رسما تایید نموده که در رویداد ۷ آگوست یا ۱۶ مردادماه از Optimus G2 پرده بر خواهد داشت. این رویداد در شهر نیویورک برگزار خواهد شد. ال جی امروز دعوت نامه رسمی خود را به رسانه‌های مختلف ارسال نموده و علاوه بر آن تصاویر جدید از این تلفن نیز به بیرون درز کرده است.
طی هفته‌های اخیر تصاویر بسیاری از نسل بعدی اپتیموس جی ال‌جی به بیرون درز کرد. در تصویر پایین می‌توانید قسمت پشت و جلوی Optimus G2 را مشاهده کنید. براساس شایعات اخیر این تلفن فاقد دکمه فیزیکی و حتی دکمه‌های لمسی پایین صفحه است و از همان دکمه‌های لمسی پیش فرض اندروید  بهره می‌برد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، ال جی دکمه مربوط به کم و زیاد کردن حجم صدا را در زیر دوربین پشت قرار داده است.تلفن Optimus G2 تمام تلاش ال جی برای مقابله با One اچ‌تی‌سی و گلکسی اس ۴ سامسونگ است. مطمئن هستیم که این تلفن مجهز به پردازنده Snapdragon 800 کوالکام خواهد بود. همچنین اطلاعات دقیقی بدست آمده که نشان می‌دهند، ال جی از یک صفحه نمایش با حاشیه بسیار باریک در G2 استفاده خواهد کرد.بیسبال از بازی‌های متعددی که با چوب و توپ بازی می‌شدند اشتقاق پیدا کرده‌است. از جمله این بازی‌ها می‌توان ورزش قدیمی راوندر که در آمریکای شمالی بازی می‌شد، ورزش انگلیسی کریکت و ورزش بسیار قدیمی رومانیائی اُینا را نام برد.

لینک کوتاه
http://meydanekhabari.ir/?p=569

62 نوشته

3 Comments

  1. حجت

    لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.

  1. مهدی

    لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند