22 / 07 / 2024
00:12

مهندس سبحان زومکان اعلام کرد؛ مجموعه سردخانه و بسته‌بندی سید سلطان محمد تامین کننده بیش از ۵۰۰۰ تن انواع خرمای «کلوته»،« مضافتی»،« گورد یال» و «مرداسنگ» می باشد

02:0070۰
مدیرعامل شرکت تک نخل سبحان با اشاره به اینکه زیستگاه این خرمای مرغوب‌ (خرمای کلوته )در جنوب کرمان و شمال هرمزگان می باشد، گفت: مرغوبیت و کیفیت خرمای برند تک نخل سبحان مثال زدنی است ، تاجایی که امروز ۹۰ درصد فعالیت این شرکت مربوط به خرمای کلوته مرغوب می باشد که مورد استقبال بسیاری از تاجران کشورهای مختلف بوده و با بسته بندی تک نخل سبحان صادر می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میدان خبری مهندس سبحان زومکان مدیرعامل برند تک نخل سبحان اظهارداشت :  مجموعه سردخانه و بسته‌بندی سید سلطان محمد که پیشینه فعالیتی بیش از ۳۵ سال را به همراه داشته توسط حاج شکرالله زومکان راه اندازی و با کارتن تک نخل سبحان راهی بازارهای داخلی و خارجی شد.

وی تصریح کرد : این مجموعه ظرفیت تامین بیش از ۵۰۰۰ تن انواع خرمای «کلوته»،« مضافتی»،« گورد یال» و «مرداسنگ» را دارد که در سالیان گذشته کشورهای روسیه ، افغانستان، پاکستان، هندوستان، قزاقستان ، ازبکستان ، آذربایجان ، ارمنستان و کشورهای حوزه خلیج فارس از ظرفیت این مجموعه برای تامین سبد خرمای بازار کشور خود بهره برده‌اند .

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/95_qpkgoly.jpg

مهندس زومکان ابرازداشت : با گسترش فاز دوم سردخانه سید سلطان محمد که ۲۰۰۰ تن به ظرفیت ۲۵۰۰ تنی ماقبل خود اضافه نموده تا گام بزرگی در عرضه ی خرمای مرغوب به تجار بازرهای داخلی و خارجی برداشته و به زودی با به روزترین دستگاه‌های بسته‌بندی بر آن دارد که در زمینه بسته‌بندی خرما و خشکبار ورود کند.

وی با اشاره به اینکه مرغوب‌ترین خرمای کلوته در رودخانه و در حوزه هرمزگان ، جیرفت و عنبرآباد رشد می‌کند، تاکید کرد: مرغوبیت و کیفیت خرمای برند تک نخل سبحان مثال زدنی است ، تاجایی که امروز ۹۰ درصد خرمای کلوته را  تک نخل سبحان تولید می کند.

 

مدیرعامل شرکت تک نخل سبحان در پایان سخنان خود از خوشه کسب و کار خرمای جنوب کرمان ، خانم امیرتیموری و آقای افشار ،  شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان برای حمایت هایی که انجام دادند، تقدیر و تشکر نمودند.

اطلاعات تماس :
تلفن :
۰۹۱۷۵۷۹۹۴۵۲
۰۹۱۵۲۴۹۰۳۱۱
اینستاگرام : taknakhlsobhan

لینک کوتاه
http://meydanekhabari.ir/?p=9159

758 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند