21 / 07 / 2024
22:18

سحر خورشیدی اعلام کرد؛ شرکت غزال نجم (بسام) اولین و تنها تولید کننده پلی فسفات سدیم خوراکی با مهر استاندارد درایران و خاورمیانه است/ تمامی محصولات بسام باکیفیت بالا و استاندارد تولید می شوند/ واحد سوسیس و کالباس غزال نجم (بسام) آماده اعطای نمایندگی درشهرهای مختلف می باشد

09:0047۰
مدیر بخش آرندی شرکت بسّام گفت : شرکت غزال نجم با نام تجاری بسام اولین و تنها تولیدکننده سدیم پلی فسفات خوراکی در ایران و خاورمیانه است که توانسته آن را فرموله و به مصرف داخل برساند و از این بابت کشور بی‌نیاز از واردات نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میدان خبری، سحر خورشیدی مدیر بخش آرندی شرکت بسّام اظهارداشت :  شرکت  با نام تجاری بسام  به مدیرعاملی « جبار خورشیدی» فعالیت خود را درزمینه تولید فراورده های گوشتی از سال ۱۳۷۴ اغاز و با تولید محصولات با کیفیت توانسته امروز رضایت مصرف کنندگان را فراهم نماید.

وی تصریح کرد: همچنین از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید انواع فسفات های خوراکی فعالیت خود را آغاز کرده و به عنوان اولین تولید کننده پلی فسفات سدیم خوراکی در ایران شناخته می شود.

خورشیدی ابرازداشت : امروز شرکت غزال نجم با سابقه تولید بیش از ۳ دهه در حوزه فرآورده‌های گوشتی از جمله سوسیس و کالباس ، همبرگر فعالیت می‌کند. همچنین بیش از ۲ دهه است که شرکت ما در زمینه تولید پلی‌فسفات سدیم خوراکی که از مواد ضروری برای تولید فرآورده‌های گوشتی است، بصورت تخصصی کار می‌کنیم.

وی عنوان داشت : پلی فسفات سدیم سابقاً فقط از خارج به کشورمان وارد می‌شد، ولی خوشبختانه توسط مجموعه بسام توانستیم آن را تولید و به مصرف داخل برسانیم و از این بابت کشور بی‌نیاز از واردات شده است.

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/2020_njonbay.jpg

 

مدیربخش آرندی شرکت بسّام افزود: ما با تلاش شبانه‌روزی مجموعه به کیفیت بسیار بالایی دست پیدا کرده‌ایم و بدنبال آن علاوه بر نمایشگاه‌های داخلی، در نمایشگاه‌های بین‌المللی از جمله اکسپو دوبی شرکت کرده و محصولات خود را معرفی کنیم. شرکت‌های بسیاری در داخل کشور به دلیل کیفیت بالای محصول، به ما اعتماد داشته و همکاری مشترک دارند.

وی با اشاره به اینکه شرکت غزال نجم (بسام) واحد سوسیس و کالباس آماده اعطای نمایندگی درشهرهای مختلف می باشد، خاطرنشان کرد: محصولات ما مستقیم از شرکت به کارخانه‌ها ارسال می‌شود و هیچ‌گونه نمایندگی نداریم. با وجود نیاز کشور به این ماده اولیه، بیشتر تمرکز ما بر روی تامین نیاز داخل است، ولی با این حال چندین سال است که به کشورهای عراق، افغانستان و سایر کشورهای همسایه محصول صادر می‌کنیم.

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/2021_psxjikb.jpg

خورشیدی بیان داشت : ما در امر تولید انتظار حمایت بیشتر از اداره صنایع و معادن را داریم که خوشبختانه حمایت‌های لازم را از ما داشته‌اند و توانستیم این ماده اولیه را به ثبت دانش‌بنیان برسانیم، به گونه‌ای که اولین و تنها تولیدکننده سدیم پلی فسفات خوراکی با مهر استاندارد در ایران و خاورمیانه هستیم.

وی درپایان سخنان خود گفت : تمامی محصولات پلی فسفات ما از قبیل عمل آوری فرآورده‌های لبنی ، گوشتی و فرآورده‌های آبزیان استاندارد بوده و حفظ کیفیت، تازگی و ماندگاری محصول سرلوحه تولید ماست.

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/2025_dgbnhea.jpg

 

اطاعات تماس:
آدرس: کیلومتر ۱۰ جاده اصفهان شهرکرد، ناحیه صنعتی سامان فاز ۱، شرکت غزال نجم

تلفن :

۰۳۸۳۳۵۲۰۸۰۳

۰۹۱۳۴۸۰۱۶۸۲ 

۰۹۱۳۱۸۱۳۷۹۳

اینستاگرام : 

basam.co

سایت : 

gazalenajm.com

 

تولیدات غزال نجم

 

 

انواع کالباس تولید کارخانه غزال نجم

لینک کوتاه
http://meydanekhabari.ir/?p=9184

758 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند