21 / 07 / 2024
22:31

داوود مشتاق درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛ صنایع چوبی و فلزی مشتاق در زمینه تولید میز و صندلی تحریر فعالیت دارد/ تولید میز و صندلی سبب جلوگیری از خروج ارز شده و برای مشتریان داخلی به صرفه می‌باشد

03:5230۰
مدیرعامل شرکت صنایع چوبی و فلزی مشتاق گفت: با توجه به قابل رقابت بودن محصولات شرکت صنایع چوبی و فلزی مشتاق با محصولات خارجی ما تلاش کرده ایم که بتوانیم با تولید میز و صندلی با کیفیت ازخروج ارز از کشور جلوگیری کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میدان خبری داوود مشتاق مدیرعامل شرکت صنایع چوبی و فلزی مشتاق اظهارداشت : بنده حدوداً ۵ سال است که در زمینه تولید میز و صندلی تحریر فعالیت می‌کنم.
مشتاق تصریح کرد : امسال نیز با یک طرح جدید در نمایشگاه شرکت کرده‌ایم که قیمت جهانی آن ۲۲۰ دلار است، ولی ما با یک چهارم قیمت آن را تولید می‌کنیم.

وی افزود: تولید میز و صندلی سبب جلوگیری از خروج ارز شده و برای مشتریان داخلی به صرفه می‌باشد که قابل رقابت با محصولات خارجی است.

مدیرعامل شرکت صنایع چوبی و فلزی مشتاق ابرازداشت: ما ارسال محصول به سراسر کشور داریم و برای مشتریانی که بصورت عمده خرید می‌کنند، ارسال رایگان داریم.

وی درپایان سخنان خود گفت : به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، صادرات به کشورهای عراق، عمان و ترکمنستان داریم.
 

آدرس کارخانه: تبریز، سه‌راهی مایان، کوی سولماز

تلفن همراه: ۰۹۱۴۳۰۸۵۷۷۶
تلفن کارخانه: ۰۴۱۳۲۸۸۲۰۸۰

 

 

میز  تحریر نوجوانی-دانشجویی
تختخواب یا کفی تختخواب کاملاً تاشوی75 کوتاه
میز تحریر پایه تاشوی نشسته
میز و صندلی تحریر قابل تنظیم ارتفاع صورتی
میز و صندلی تاشوی نوجوانی-دانشجویی(لیون روشن- نوار لاستیکی)
لینک کوتاه
http://meydanekhabari.ir/?p=9236

721 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند