01 / 03 / 2024
18:03

افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان سال

02:00539۰

 مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به خلع ید ۱۳ پیمانکار کم کار و جایگزینی آنان با پیمانکاران جدید در پردیس، از افتتاح هفت هزار واحد مسکن مهر در ایام الله دهه فجر و رسیدن این آمار به ۱۰ هزار واحد تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میدان خبری خلیل محبت‌خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: از ماه‌های گذشته طی نامه‌های متعدد به پیمانکاران مسکن مهر پردیس که کار نمی‌کردند یا کم کار بودند، اخطار داده بودیم و از روز شنبه گذشته جایگزینی آنان با پیمانکاران جدید در دستور کار قرار گرفت تا پروژه‌ها فعال شوند.

وی بیان داشت: اکنون ۱۳ پیمانکار کم کار با پیمانکاران جدید جایگزین شدند و این تغییر و تحولات ادامه‌ دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه هر پیمانکاری که کار نکند و پردیس را حیات خلوت خود بداند به هیچ عنوان قابل قبول نیست، تاکید کرد: مگر می‌شود پیمانکاری ۱۰ سال در منطقه باقی مانده باشد و مدام بگوید من در حال ضرر دادن هستم؟ پیمانکارانی که در برخی موارد پول‌ها را پیش پیش دریافت می‌کردند و با آن به خرید خودرو و مسکن می‌پرداختند.

محبت خواه با یادآوری اینکه مسکن مهر پردیس از سال ۹۰ آغاز شده، خاطرنشان کرد: نزدیک به پنج‌هزار واحد از مسکن‌های یاد شده هنوز در مرحله فونداسیون است و در تلاشیم تا پایان سال آینده آنها را به اتمام برسانیم.

وی با اشاره به حضور حدود هشت ماهه خود به عنوان مدیرعامل شرکت عمران پردیس، گفت: در ابتدای کار ۲۹ هزار و ۸۲۱ واحد مسکن مهر ناقص باقی مانده بود که مهرماه امسال ۱۰ هزار واحد آن را تحویل دادیم.

محبت خواه ادامه داد: هم اکنون ۱۹ هزار و ۸۲۱ واحد مسکن مهر در پردیس باقی مانده است که به صورت شبانه روزی در تلاشیم با همکاری و هماهنگی شرکت‌های خدمات رسان به ویژه شرکت گاز، آنها را به پایان برسانیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: مطابق برنامه‌ریزی انجام شده هفت‌هزار واحد دیگر از مسکن مهر پردیس در ایام الله دهه فجر امسال تحویل خواهد شد و تلاش می‌کنیم تا پایان سال این آمار را به ۱۰ هزار واحد برسانیم.

محبت خواه تصریح کرد: در دولت سیزدهم هیچ بارگذاری جمعیتی جدیدی در پردیس در قالب پروژه‌های مسکن انجام نشده و همه تلاش ما این است که تعهدات مسکن مهر مربوط به سال‌های گذشته را به اتمام برسانیم.

انتهای خبر/ م

لینک کوتاه
http://meydanekhabari.ir/?p=8755

200 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند